| Anonymus3000 a întrebat:

tocmai mi-am luat fifa 2010 pentru pc si as vrea si eu niste sfaturi pemtru incepatori cum sa pasesez, niste tehnici etc dau funda

3 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Pai cauta pe youtube tutoriale de beginner si o sa se rezolve, oricum nu e mare diferenta daca ai mai jucat si celelalte jocuri din urma fifa 10. happy Sunt cam la fel tastele. Oricum bafta

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da tare greu e ai dreptate.in controalele default(daca sunt ca cele de la 08-07) pasa-s schimbare de jucator pe cu sut pe d sprint pe e pe w deschidere si a centrare/alunecare

| NedelcuRemus a răspuns:

Iti spun uitate la obtiuni si vezi ce vrei Funda? PLSS