| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, vreau sa stiu parerile fetelor in ce priveste intrebarea meahappy. Voi cum ati dori sa fie prietenul vostru? Comportament, Imbracaminte...si asa mai departe?batting eyelashes

1 răspuns:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Aspectul fizic nu ma intereseaza asa de mult(in afara de roscat, si sa fie ingrijit si putin dragut), imbracamintethinking nu sunt atenta la astfel de detalii( normal sa nu fie prea excentric, sa se imbrace normal blugi, trening etc.), sa fie politicos, sa nu fie genu sa-si bata joc, sa nu fie indiferent, sa ma placa cu adevarat sa nu stea cu mine pentru interes, in general sa fie un baiat normal nu cel mia popular din liceu sau fiul primarului chatterbox, sa ma intelegeaga si pe mine cand mai gresesc mai ales daca eu l-am iertat de multe ori, sa aiba incredere in mine, sa fie langa mine cand am nevoie. SI cred ca ti-ai dat seama...un tip normal. Si imi plac foarte tare cei din zodia rac:X. Sper ca te-am ajutat!big grin