| EduardTPU a întrebat:

unde gasesc un magazin care sa aiba costume de carnalal, bal mascat (pentru cineva cu varsta de 16 ani) in Braila?

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu prea cred sa existe asa ceva. Imi tot storc creierii sa-mi amintesc unde am vazut o firma cu inchirieri de costume. Am senzatia ca pe Dorobanti, intre Garii si Sf.Constantin, pe dreapta. Dar nu sunt foarte sigura. Dar, poti sa incerci la teatru. Poate inchiriaza ei costume, ca de cumparat, nu prea cred sa gasesti si, sincer, nu cred ca merita banii.

Întrebări recente