| NujPntrKNumiPasa a întrebat:

Eu sunt innebunit dupa o fata dar n-am curajul sa-i spun ca o plac deoarece mie frica sa nu ma fac de rusine cu o respingere din partea ei,( a da si aprp am 13 ani si ea nu iesa niciodata in oras) dau funda cine imi spune cum so abordez fara sa ma fac de rusine PLIZZ!

4 răspunsuri:
| Andaw a răspuns:

Pai,spune-i nu trebuie sa-ti fie frica. Spune-i cu ochi inchisi repede. Mai intai ca sa cuceresti o fata spune-i ca iti place cum este imbracata. Adica frumoasa. Spune-i ca e draguta. Si atunci trebuie sa-i spui da REPEDE ca daca nu va fi cu alt baiat si nu poti sa stii daca simte la fel. Funda?

| Dobros a răspuns:

Eu nu sunt mai nimic in scoala mea deci nu-s asa popular iar daca o sun inchide pentru niste chestii din trecut dar acum eu o vr si nu am curaj pentru ca n-am curaj sa-i spun chestia asta nici pe mess nici in alta parte pentru ca daca spune nu s-ar putea sai pierd pretenia deci..deci. nu stiu ce sa fac si sa-i spun papa cum drk dacas lulea dupa ea?

| Dobros a răspuns:

Daca sunt eu nujptrknumipasa da eu sunthappy

| MariTePoopa33 a răspuns:

Pai daca nu prea iese in oras..NU ITI FACE GRIJI! sun-o vorbeste putin cu ea,incepeti incet incet o discutie,mai intreab-o cei place sa faca, etc si apoi gandeste-te daca ar fi ceva intre voi. daca da, poti sa incerci sa ii spui ca o placi, si sigur nu va rade de tine (pentru ca aveti multe in comun)dar daca nu aveti nu ii spui nimic, pur si simplu ii spui ''papa''cum inchei tu normal o discutie si gata!