| bogdannn9696 a întrebat:

Salut, as avea o intrebare.
Ce ar trebui sa fac ca sa ii dau de inteles unei fete ca o plac, adica in curand am sa ies in oras cu verisoara mea, o prietena de a ei si fata pe care o plac, ce as putea face in situatia asta? Despre ce as putea sa vorbesc cu ea/ele ce subiecte sa abordez, ce sa discut, cum sa fac sa se prinda ca o plac, pentru ca nu ii pot spune mai ales ca voi fi intre 3 fete si pot sa pariez ca imi va fi rusine...

Răspuns Câştigător
| bohren a răspuns:

Pai trebuie sa ii zambesti, sa te uiti la ea mai mult, sa pari interesat de ea! acordai atentie pe parcursul intalnirii. incearca sa fi degajat.
si poate daca totul merge bine pana la sfarsit sa ii zici ca ti-ar place sa mai iesiti doar voi doi :X

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La intrebarea " Care este diferenta dintre animale si oameni?", toti ne dam mari si raspundem: " Omul gandeste!". Este timpul ca tu sa si dovedesti.

| h3r a răspuns:

Te bagi în seamă cu ea.
Să vadă că o placi deja, e prea mult.
Ai și tu răbdare, ce naiba.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare bogdannn9696! Cumpara-i niste lalele si spune-i calm ca o placi.O zi frumoasa sa ai