| Cr00s a întrebat:

SAlut am o mica problema in materie de fete. Plac o fata dar sincer sa spun ea nu ma place cu totul ca vorbim zilnic. Am incercat sa o abordez dar mi-a fost rusine. Ce ziceti? Ce ar trebui sa fac!?

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

De obicei noi asteptam sa faceti voi primul pas... daca ma intelegihee hee
Fa`ti curaj sh spune`i in fata ca o placi. Pana la urma ce se poate intampla rau? Doar fa`o! Nu fi atat de sigur ca nu te place... Poate tine la tine si asteapta sa faci tu primul pas. In cel mai rau caz veti ramane doar amici. Succes!

1 răspuns:
| Clauditza21 a răspuns:

Elimina rusinea si abordeaz-o.Numai asa poti face ceva. Spune-i despre ce simti tu pentru ea si astfel te convingi daca si ea simte la fel ca tine. Poate si ea te place dar ii e rusine sa iti spuna. Unul dintre voi trebuie sa faca primul pas. Fa-l tu...inainte sa fie prea tarziu! Succes