| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am nevoie de informatii despre animale carnivore, curiozitati (stiati ca...)despre aceste animale si informatii despre grupele care sunt in aceasta categorie:familia hienitelor, familia felinelor, familia ursidelor, familia mustelide si familia canidelor.( daca stiti cumva si vreun site cu poze cu animale carnivore).

1 răspuns:
| Ochiialbastrii a răspuns:

Cauta pe internet straight face ti`e lene sa cauti si vrei sa primesti de la noi pe tava?