| Alfonso a întrebat:

Sall! Am nevoie de un program cu care sa downloadez orice video de pe orice sit nu numai de pe youtube...Ati putea sa-mi dati si linkul? Am nevoie urgent in seara asta! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

Real player cel mai the best forever dans le votre courlaughing)))

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La mozilla instalezi download helper si poti descarca cu el de oriunde filme\videclipuri...la mozilla\unelte\suplimente\scrii in bara de cautare download helper\adauga la firefox\instaleaza

| cristinuka_8768 a răspuns:

Zamzar.com

| BlackScribble a răspuns:

Incearca http://www.tubeminator.com/
copiezi linkul si il pui acolo, astepti sa se incarce, dai pe STEP2, alegi formatul si gata.
funda?:o3

| nicrom1 a răspuns:

CamStudio http://camstudio.org/
Mergti in josul paginii si dai clic pe CamStudio20. exe
Acest program permite sa inregistrezi fara download orice sunet si video ruleaza pe desktop.Deci vizualizezi si inregistrezi in acelasi timp.

| nicrom1 a răspuns:

Http://www.camstudio.org/CamStudio20.exe
Se numeste camS tudio si permite sa inregistrezi video si sunet. Adica tot ce ruleaza pe desktop, fara sa downloadezi.

| nicrom1 a răspuns:

Ti-am raspuns de 2 ori da' se pare ca situ'asta are o preferinta timpita in a posta raspunsurile:camStudio
Se numeste camStudio si permite sa inregistrezi video si sunet. Adica tot ce ruleaza pe desktop, fara sa downloadezi.
http://camstudio.org/
RE.se pare ca serverul lor merge cam greu, scuze de repetitie