| Kampion a întrebat:

Sall! Am o intrebare la care v-ati uitat la dolce tv. Vreau sa ma uit pe dolce tv, ca am auzit ca cartoon network tine 24 de ore numai pe UPC si Dolce. Si vreau sa intru de pe net. Si cand apas pe cartoon network, zice ca streamul nu a fost gasit, si astept si nimic! Nu vreau alte site-uri in care folosesti cu sopcast ca am incercat si nu a mers, tot offline imi apara. Deci spuneti-mi cum fac cu dolce tv. Dau funda

3 răspunsuri:
| Kampion explică (pentru CM7YRE):

Nu primesti funda, cum dracu rezolv cu streamul ala?, tu imi dai linkul si atat

| CM7YRE a răspuns (pentru Kampion):

Ce sa rezolvi? Odata ce zice ca "streamul nu a fost gasit" crezi ca poti sa-i dai search pe google sa ti-l gaseasca? Intra pe ce ti-am dat si te uiti cat vrei in orice browser.
Daca nu stii, ce/cum cauta pe google cum se face si intra pe cooltv, instalezi sopcast si merge. Daca nu-ti merge ai problema de la software-ul tau.Si nu ti-a cerut nimeni funda, accepti ajutor, ok, nu, pa.