| geoburndragon a întrebat:

URGENT! Buna vreau sa vad si eu meciul din aceasta seara (chelsea-bayern) si e pe dolce sport iar eu nu-l prind la tv.Am cautat pe net am descarcat sop cast am pornit cu internet explorer si prima data a mers dar acum nu mai merge imi apare,, this channel it's offline now" pe toate siteurile...ce sa fac? stie cineva un site fara sopcast?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Meciul este si pe TVR 1, asa ca il poti vedea la televizor sau pe internet. Numai bine!

1 răspuns:
| Robyeu a răspuns:

Pai e pe tvr1laughing funda?