| Ovidiu222 a întrebat:

Sall
am o problema la cs 1.6 big grin
cand intru in el si dau le new game sau sa joc in retea intra direct pe un server sau cand dau "quit" intra pe un server straight face
Fundaa

Răspuns Câştigător
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Ai putea sa iti rezolvi problema prin reinstalare, dar uite intra pe serverul asta: cs.games-zone.org dupa care iesi din cs si cand intri iar, serverul pe care intrai de obicei va fi inlocuit cu acesta, doar ca vei puteaintra la new game, find servers etc. Bafta!

1 răspuns:
| alyntoxic50 a răspuns:

Am patit si eu cred ca jocul are o mica eroare ca sa iesi din joc intri in consola cu tasta de sub esc si scrii quit si gata. Schimba cs ul.