| MineIsLikeABridge a întrebat:

Sall , am o problema la logarea pe Youtube , dai sing in si imi apare : The server's security certificate is not yet valid!
You attempted to reach accounts.google.com, but the server presented a certificate that is not yet valid. No information is available to indicate whether that certificate can be trusted. Google Chrome cannot reliably guarantee that you are communicating with accounts.google.com and not an attacker. You should ensure that your clock and time zone are set correctly on your computer. If they are not, you should correct any issues and refresh this page. If they are correct, you should not proceed.
Si nu pot da decat back , nu este si proceed anyway , sper sa primesc un raspuns bun happy

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Buna!
Traduceai textul si intelegeai despre ce e vorba:
Aţi încercat să ajungă la accounts.google.com, dar serverul a prezentat un certificat care nu este încă valabil. Nu sunt disponibile informaţii care să indice dacă acel certificat poate fi de încredere. Google Chrome nu poate garanta în mod sigur că dvs. comunicaţi cu accounts.google.com şi nu cu un atacator. Ar trebui să se asigure că ceasul şi fusul orar sunt setate corect pe computer. Dacă nu sunt, trebuie să corectaţi orice erori şi să actualizaţi această pagină. Dacă acestea sunt corecte, nu ar trebui să acţioneze.
Deci, seteaza-ti ceasul si ora la calculator si da refresh, daca nu incearca folosind un alt browser.
Sper ca te-am ajutat. Funda sau macar un vot?smug