| kristi22 a întrebat:

Sall. Care dintre voi a avut sau are un ipod touch caci as vrea sa-i pun o intrebare: Cat dureaza bateria cu audio, video, wifi si jocuri dar cu jailbreak? Dau funda si multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Mellie00 a răspuns:

Bateria dureaza cam o zi! Dupa parerea mea n-are rost sa-ti iei ipod, e o porcarie, iti sugerez un iphone si ai si toate aplicatiile din appstore care merg pentru iphone si foarte multe optiuni pentru iphone (mai ales iphone 3gs si 4)