| lori15 a întrebat:

Sall

Dati-mi si mie niste site-uri in care pot crea avatare pentru mess.

multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sau poti sa le faci in Photoscape. Iei o poza care iti place, ii pui texte si efecte si ai grija sa o faci patrata, nu conteaza dimensiunea. big grin

| AnaEindragostita a răspuns:

Http://avatars.yahoo.com/? src=ymsgr&fmt=2. 0&intl=us&os=win&ver=10. 0. 0. 1270&lang=en-US funta?

| DeUtZaTa a răspuns:

Dai pe yahoo si apoi dai pe fata aia zamitoare si dai pe creare avatar personalizat si gata. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.avatarcreator.ro

| Marinicha a răspuns:

Photoshop.
iei o img, creezi o img noua 150x150 dai cut la cea originala, dai pasta dincolo, o modifici, salvezi si voila!

Întrebări recente