| Razvanboss01 a întrebat:

Sall! De ce difuzeaza serialul violetta de la inceput?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-a convenit prostilor de la disnney ca nu sa- uitat multi copii si s-au gandit sa-i atraga dandu-l de la inceput

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Cel mai probabil cei de la disney Romania nu au semnat contract de difuzare decat pentru primul sezon, asa ca acum il dau din nou ca sa atraga si mai multi fani.

| Alle13c a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor) de smecheri b-)

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Cei de la Disney Chanel au semnat contractul pentru Violetta doar pentru primul sezon din cele 2 sau 3 pe care le are deci au inceput sa il redifuzeze pentru a mai avea reitind.

| fanuldinamo a răspuns:

Pentru ca se pregatesc de sezonul 2