| Zipyღ a întrebat:

Sall... dupa parerea vostra ce ati face in ploaie, in afara de a va adapostii?

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Pe mine ploaia ma linisteste, dar intotdeauna mi-am dorit sa dansez in ploaie ci nu ca de obicei sa stau in casa sa ma uit pe geam cum ploua si dupa aceea sa scriu poezii despre ploaie happy. Tine-mi pumnii sa mi se indeplineasca dorinta de dansa in ploaie happy.

10 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

As sta in ploaie. Mai ales daca e ploaie de vara si nu sufla vantul.

| Petronela a răspuns:

Buna! Imi place ploaia de aceea daca ar ploua nu m-as adaposti:d

| Sin a răspuns:

Nu ma adapostesc de ploaie. Din contra, imi place sa ies afara cand "toarna cu galeata". Ador furtunile.

| Serena1993 a răspuns:

In primul rand mie imi place ploaia.se face racoare (mai ales vara)dar acum cu inundatiile astea nu-mi doresc nici un strop!

in afara de a ma adapostii. m-as plimba printre lacuri si as sarii thinking
nu stiubig grin altele

tu ce-ai face?

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ador sa stau in ploaie, sa ma plimb dar nu singura ca asa nu e interesantlaughing

| andreiano a răspuns:

Se spune despre curcani că ridică ciocurile deschise în sus şi se mai şi îneacă. Aş încerca şi eu să văd dacă e adevărat. Dacă ar ploua cu bere, sigur aş încerca...

| Fotbalistul a răspuns:

Sa te uiti la ealaughing Mie unul imi place!

| Blake1 a răspuns:

Sa ma plimb prin ploaie ar fi mishto...cu cineva iti dai seamalaughing

| RoxX_1956 a răspuns:

As astepta sa treaca ploaia si as intra in vorba cu cinevahappy [daca e cineva langa mine]

| papushik_2619 a răspuns:

Eu mi-am dorit intotdeauna sa dansez in ploaie.
Mi-ar placea sa cant
Sa ma plimb pur si simplu fara sa-mi pese de nimic cu cineva special pentru mine
M-as mai uita cum ploua(iti da un sentiment linistitor)