| strumfverde a întrebat:

Dupa parerea vostra cam ce le atrage pe femei la un barbat?
(in afara de situatia materiala)
funda

Răspuns Câştigător
| αηdrei a răspuns:

Eu sunt barbat dar le cam ghicesc euhappy
1) Sinceritatea. Unei femei ii place sa fii sincer cu ea.
2) Sa fii tu insuti. Unei fete nu`i place sa fii un mascarici si sa pari ca`ti place un lucru care ii place si ei iar la un moment dat sa te dai de gol spunand "Nu suport chestia aia", asta ar rani`o foarte mult pe respectiva.
3)Frumusetea (interioara). Este important ca tu sa fii "frumos" fizic vorbind, dar si Enrique Iglesias ar fi refuzat de o femeie daca ar fi un badaran si jumatate (imi pare rau ca am dat un exemplu dar voiam sa fac o comparatie). Cea mai importanta este deci, frumusetea launtrica.
4) Integritatea - istetimea. O domisoara adora sa fie cu un nene care e "smecher" (din pacate asta este adevarul). Deci fii meserias, fi "smecher" nu uita sa-ti reumpli regulat rezerva de "sange din instalatie" si fi cool si da`o cu tupeu inainte.
5) Inteligenta. De ce unei femei i`ar placea sa iasa cu un prost? Pentru ca are bani si e sexy? Nu prea cred. Trebuie sa fii inteligent si prin fapte si prin vorba. Chestia asta merge mana in mana cu integritatea. Fi rapid si gandeste la rece, si ai grija sa nu o lasi pe don'soara sa astepte afara in ploaie chiar daca tu esti foarte inteligent si dai raspunsuri de milioane pe TPU happy.
Cam atat! Bafta

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Fizicul,modul de a vorbi, comportamentul
*-*

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa iL iubeasca pe Dumnezeu si il cunosc perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU iubesc asta:

1. Sa fie amuzant.
2. Sa fie dragut.
3. Sa fie destept.
4. Sa fie sincer.
5.Sa nu ma evite.
6. Sa nu incerce sa ma faca geloasa.

| Maomau a răspuns:

Caracterul, seriozitatea si simtul umorului si bineinteles situatia materiala cu toate ca refuzi sa accepti aceasta idee, pentru ca ea dovedeste seriozitate si capacitate de sacrificiu pentru familie!

| OtipaOarecare a răspuns:

BunahappyFemeilor le plac barbatii care:sunt frumosi, amabili, inteligenti, respectuosi si personalitatea care depinde de gustul fiecarei femei.

| treiLEI a răspuns:

Personalitatea(felul de a se comporta conteaza).

| lavida a răspuns:

Cavalerismul,simtul umorului si personalitatea
funda

| Bibiletz a răspuns:

Comportamentul,ochii,zambetul,umorul,gesturile frumoase...si cam atat happy