| theionutz112 a întrebat:

Sall,eu am server de cs 1.6 clasic si este in comunitatea www.bv-zone.com.Am pus intreabarea acesta pentru ca caut un om serios cu varsta peste 14 ani ca sa ma ajute cu serverul sa fie mai tare.Dar doresc pe cineva care a mai avut servere si care se pricepe.Add id de mess: Oxyde_93. Daca ma ajuta ii dau acces ftp(gamecp) si gradul de admin fondator, dar sa promita sa nu stearga ceva.GRABITIVA REPEDE!

4 răspunsuri:
| RiPpEr_3763 a răspuns:

Man daca iti aduci servaru pe comunitate hgl.ro acolo sigur gasesti pe cineva care sa te ajutewinking

| EeDiy a răspuns:

Eu am mai avut un server de cs 1.6 dar l'am inchis pentru ca nu intra aproape nimeni pe el dar o sa iti dau un buzz pe mess.(am 14 ani jumate)

| BOgdan_Ungureanu_1998 a răspuns:

Vreau eu sa fiu admin..am 14 ani si cevawinking.

| Bischitz89 a răspuns:

Daca doresti ca serverul tau sa fie "tare" in tpimul rand trebuie sa fie jucabil, sa nu ai multe resurse la download si fara lag, dar exista metode de populare a serverelor asa zisele metode dropuri sau bosting, daca doresti o astfel de metoda ma poti contacta la y! m madalin9891 sau pe www.bis10.com