| costelush132 a întrebat:

Sallut caut servere care dau admin gratis joc cs de 5 ani stiu bine comenszile amx si vreau admin ceva mare tip fondator ownwer serverul poate fi gol eu aduc jucatori pe server cine imi pote oferi unul dintre adminele aste var og dau funda numai ca sa mearga serverul

1 răspuns:
| MoldoAlex a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea XtremePlay.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!
Recrutam staff:
- Administratori
- Moderatori
- Super Moderatori
- Designeri
- Admini Cs
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming.
Forum : http://forum.radioxplay.net/....../index.php te ast pe forum sa vorbim. Ma Gasesti cu numele Tzeposu.