| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Imi poate spune cineva coordonatele unde s-a scufundat titanicul? va rog mult!

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Uite alt disperat (Mario) care posteaza doar sa se gasesca-n treaba...

Elly, nu cred ca facut public asa ceva.
Vrei sa pleci intr-o expeditie? big grin

| Paranaense a răspuns:

Pe data de 14/04/1912, Titanic a lovit un iceberg la tribord, provocând o tăietură în carenă pe o lungime de 90 m din cei 300 m ai navei. După 2 ore și 40 minute, pe 15 Aprilie 1912, Titanicul, s-a scufundat rupându-se în 2 părți. Oceanul in care sa scufundat era Atlantic