| TytyLuv a întrebat:

Sall! Imi spuneti va rog niste jocuri pe facebook de genul "vCruise" sau "The Sims Social"?

Răspuns Câştigător
| asiiffet11 a răspuns:

Village Life, ourWorld, Millionaire City, Avataria, SimCity Social, Happy Family, Social Life, Bonga Online, New In Town, Shining Star. Mai sunt si alte jocuri, eu ti-as recomanda sa intri la centrul de aplicatii apoi la simulare si ai sa gasesti si alte jocuri pe placul tau. Sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| Marie_Roze_1990 a răspuns:

Disney City Girl

| Lovee99 a răspuns:

Criminale case...e foarte tare, parerea mea...Incearca-l.

| PlayerRazvan12 a răspuns:

Family Farm, Backgammon Live, Dragon City, Pou, Top Eleven, Manager Fifa... eTc

| Popovici_Sebastian_1976 a răspuns:

Poti incerca ourworld insa eu le-am jucat pe acestea si altele nu mai stiu
Sper ca te-am ajutat!