| yonutz12344 a întrebat:

Sall
intrebarea asta e pentru cei care detin servere private de metin
as dori cum si cat timp dureaza sa imi creez un server de metin
dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| kakadelu a răspuns:

Pai, un metin normal il faci, in aproximativ 1 ora, dar. ca sa il faci e una, si sa fie gata e alta.
Sa il faci sa mearga, ~30-40 minute
Sa fie gata ( modificat dupa preferinte + iteme noi, etc ) ~∞
Gasesti destule tutoriale pe youtube, fiindca acum toti vor bani ca sa te ajute sa faci un server ( si nu cred ca vrei sa cheltui bani ), dar pe langa asta. ca sa ai un server de metin, ori trebuie sa ai un pc extraordinar ( ma refer la resurse ) ori detii un server de hosting ( ceea ce e destul de scump ).
Funda?