| cFlorin a întrebat:

Sall la toti.Am o intrebare care este in special pentru Vasluieni insa pot raspunde si cei care stiu. Unde pot gasi in Vaslui(sau la voi in oras in ce magazin gasiti ) saniute de acelea de plastic sau lopetele de plastic (arata ca o lopatica dar e special conceputa pentru sanius )? DAU FUNDA SI voturi. Daca se poate precizati si pretul. Mersi

1 răspuns:
| Danutza_6782 a răspuns:

Cred ca prina Kaufland, am vazut acum cateva zile pe acolo, nu stiu daca mai sunt.