| 7lrn7 a întrebat:

Sall lume ce faceti? eu ma plictisesc dar voi?(cel mai lung raspuns va primi fundita)

Răspuns Câştigător
| siminutzza a răspuns:

Pai asc muzica, ma joc, vorbesc pe mess, imi bag niste melodii in calcu si daca e ce fac si mai tarziu... merg in clubtonguetonguetongue

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Daca te plictisesti si ai chef de ras uite eu iti trimit aici niste bancuri dar daca vrei mai multe lasa-mi un mesaj
Se zice ca ghinionul este un soi de noroc care nu-si rateaza tinta. Eu sper ca, in cazul tau, sa faca o exceptie!
Un zambet pretuieste mai mult decat aurul, pentru al oferi nu ne costa nimic, in schimb in ochii celui ce-l primeste valoreaza mult mai mult.

Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.
Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?
- De ce fug moldovenii dupa salvare?
- Ca sa pupe crucea
.De ce tin moldovenii tarnacopul linga televizor?
Cand se strica un canal, sapa altul.
Q: Ce face olteanul cand nu are ce face?
A: Se dezbraca si isi pazeste hainele.

Ai carte, ai cu ce så te stergi la cur.
Doamne, mare e gradina ta, poarta deschisa si prostii sar gardul
Cine-i harnic si munceste ori e prost ori nu gandeste
Cine fura azi un ou, si se lasa prins...e bou!
Omu' se naste prost, invata toata viata... si tot prost moare.
Ce-i mult strica si ce-i putin nu-i d'ajuns!
Cine ma scoala de dimineata are interesul sa ajunga departe inainte sa ma dezmeticesc!
Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau.
am mai multe dar astea sunt o parte sau daca nu-ti place s arzi iesi afar prin parc cu fetele mai vorbiti si voi sau daca nu-ti place s ate plimbi stai pe TPU si raspunde cat mai mult
In legatura cu mine nu ma plitisesc deloc
Cateodata ma plictisesc dar imi trece totul cand vin pe TPU

pa, pa funda?

| KazooForYou a răspuns:

Fa ceva nouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Weedier a răspuns:

Hey,pai Numai oamenii prosti se plictisesc laughingglumesclaughingpai eu ma joc pe calc,mananclaughing,fac sport,ma plimb,ma maimutaresc in oglinda cu hainele maicamii si cu pantofii ei cu toc (ar fi o idee pentru ca trece timpul ff repede asalaughing ),desenez,cant, dansez, asc muzica, cateodata citesc, ma uit la filme. Uite altceva: când mă plictisesc, aştept până mă plictisesc de plictiseală, după care m-apuc de făcut ceva util... laughing
E lung raspunsul, nu? big grin