| anonim_4396 a întrebat:

Heei lume! Ce faceti? Eu ma plictisesc rauuu sad :

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau pe TPU, nu se vede? Mama face tort astazi big grin. Tata are glezna umflata. Vreau sa ascult muzica, dar nu pot fiind ca el se uita la televizor(e casa mica, ce sa faci). Trebuie sa-mi cumpar casti straight face.

| Domiinic a răspuns:

Acum m-am trezit si primul lucru de l-am vazut e un inceput de desen cu o prietena pe care trebuie sa il termin am gasit un bilet de la mama pe care scria "Nu sunt acasa" laughingrolling on the floor ( asta am observat si singur nu imi trebuia biletul ala)laughing mi-am luat o cafea de jos am fumat o tigare si acum stau la pc si ascult muzica chiar melodia de e pe TPU.Tu ce ai facut in dimineata asta?tongue

| anonim_4396 explică (pentru Domiinic):

Eu in dimineata asta... Am stat numai la PC (ce sa si faci...asta e viata mea) laughing

| Domiinic a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cred ca mai toata lumea sta pe pc dimineata.happy

| anonim_4396 explică (pentru Domiinic):

Mda...cred ca ai dreptate...tongue

| Domiinic a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mama sta dimineata la pc cand isi bea cafeaua.)))rolling on the floor

| Domiinic a răspuns:

Aaaa si am uitatlaughing trebuie sa ma duc la o casa cu niste prieteni sa facem un gratar.tongue

| andaya08 a răspuns:

M-am trezit si ma uit la Pretty Little Liars. In pararel ascult muzica (One Direction, Little Mix etc.). Citesc stiri despre Little Mix si mananc cereale. laughing
Cam asa arata diminetile la mine laughing si asa e si cea de acum laughing.

| sεcяεт a răspuns:

Eu abia m-am trezit, si beau un ceai. In mare parte, ma plictisesc.

| Iullysca a răspuns:

Eu stau pe TPU si ascult muzica...mi-am luat si micul dejun si acum ma plictisesc rau sad crying