| stefannn a întrebat:

Sall.Se merita un schimb intre un Sony Ericsson w660i si un Sony Ericsson v630. Spuneti-mi si de ce.

Răspuns Câştigător
| metalman a răspuns:

W660 e ma nou+ are mai multe functii+acela e mai vechi si nu face,, dai funda frate

3 răspunsuri:
| NoGooDy a răspuns:

Nu se merită deloc. Însă dacă eşti un mare cunoscător de modări ale telefonului, se poate face un V630i să ruleze softul de bază al W660i, „cross-platform". Problema e că componenta radio lipseşte din V630i, asta fiind singura problemă. Eu deţin un Sony Ericsson v630i flashuit cu firmware-ul W660i. Practic, ştie toate funcţiile unui w660i, îi rulează softul lui de bază... Merg pe el teme flash, TrackID funcţional, Walkman funcţional, are un sunet cu mult mărit, datorită driverelor modate, dar după cum am mai zis, radioul tot nu merge. Dar nu merită, şi aşa, însă un v630i se poate apropia foarte mult de W660i, ţi-o zic din experienţă personală.winking

| bogdan_7896 a răspuns:

Eu am W660I si e mai bun ca v630 deoarece e editie mai noua de Sony, cere si niste bani in plus, vreo 20-30 lei, e cea mai buna alegere sau pastreaza-l

| Ssshadow a răspuns:

Uite aici o comparatie intre cele 2 sper sa-ti fie de folos.
http://www.emobil.ro/......le/compara