| craniul a întrebat:

Sall... Stie careva cum se face misunea cu masina tunata din san andreas cum misc din sageti masina pe ce apas? pls help me funda :X

Răspuns Câştigător
| Al3xXXxx a răspuns:

Sagetile sunt de fapt numerele acelea din partea dreapta 8, 6, 2 si 4, pe H iti ridici hidraulicele in sus sau ceva de genu.

8 - in sus
2 - in jos
4 - in stanga
6 - in dreapta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vezi ca ai un cerc si cand danseaza sau misca masina ca sunt 2 misiuni cu secventele acelea, cand se apropie sageata si e in cerc apesi sageata corespunzatoarewinking asa pana termini misiunea