| anyhylator a întrebat:

GTA San Andreas, cum trec de misiunea cu,, masina pe suspensii"? am vazut ca trebuie sa te sincronisezi pe melodie dar apas pe sageti si degeaba nu face nimic, apas si pe 2 pentru jump dar tot nu fac corect.

4 răspunsuri:
| Noah4823 a răspuns:

Idea e ca atunci cand ajungi acolo masina sa nu aiba nici o sgarietura! big grin

| Blaze23 a răspuns (pentru Noah4823):

Stiu ati dau idu meu?

| Noah4823 a răspuns (pentru Blaze23):

Nu multumesc, nu sunt eu cel cu intrebarea laughing). Eu stiu s-o facwinking

| Blaze23 a răspuns:

Te pot ajuta eu sa treci de missiune daca intru la tine in pc