| BellaAndreea a întrebat:

Sall! Stie cineva cum scriu utilizatorii TPU astfel:ℓøvεℓÿ; ѕєñσяιтαℓσνєєє?
Stie cineva cum au scris? Cu un program? Cu ce? Fundita+Vot+Adaugare Prieten!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Http://www.messletters.com/en/
pe bara aia rosie scrii normal ce vrei sa scrii tu.iar jos pe barele albastre iti va aparea in aalt scris! fundita? :o3

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Start->run->charmap.

| Nyghtshadow a răspuns:

Poti sa schimbi limba in care sa scrii. La win 7 control panel -> clock, language and region -> change keyboard or other input methods -> change keyboard (la xp e regional and language options, in rest e asemanator). Acolo poti sa adaugi si alte limbi pentru tastatura in afara de engleza. Poti comuta intre ele cu alt+shift.