| Andrei296 a întrebat:

Sall, sunt Andrei si am auzit dela colegul meu Andrei mai mic ca mine el e italian si eu german si am auzit o melodie in care injura in italiana si zicea:ugi in Italia si mai zicea in Italia si tot asa si asta e melodia nu mi-a zis cum se numeste ca nu a vrut as vrea un raspuns repede pls mersi anticipat funda+VOT

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Zicea:fugi in Italia, o canta Fabri Fibra si se numeste "in Italia".Era semplu daca o ascultai.

| Andrei296 explică (pentru UbexFlo):

Am ascultat-o da nu mult ca nu m-a lasat

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Si apropo..nu injura nimeni in melodie.happy
Daca vrei sa injure, asculta"Vaffanculo scemo"

| Andrei296 explică:

De fapt gasisem melodia de mult oricum meriti pentru raspuns funda