| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU! Am cateva intrebari despre vama veche. 1:Costa sa iti montezi cort? daca da, cat? 2:sunt sanse sa te trezesti cu un boschet in cort? Se face aza cu randul in caz ca sunteti mai multi? 3:se gaseste mancare pe sau langa plaja? 4:Ati fost vreodata? Va placut? 5:sunt sanse, ca cineva batandusi joc de tine sa iti bage droguri in bautura/mancare? 6:cum e apa? dar plaja? 7:se canta,,gogosica infuriata simpla si cu ciocolata,, sau,,nu da banii pe prosti ia covrigu la copii,,sau,, frumoaso vrei un schiulete?,,?

Răspuns Câştigător
| Ciprian_Pacuraru_1992 a răspuns:

Salut
1:gasesti camping, se plateste vreo 5-10 lei de persoana si iti pui ce cort vrei, insa daca sunteti mai multi nu trebuie sa platiti toti, nu va urmareste nimeni cati sunteti
2:nu te deranjeaza absolut nimeni in vama veche, acolo se poarta o boschetareala prietenoasa, deci nu iti intra nimeni in cort, bine inteles nu poti sa iti lasi valori mari in cort ca nu se stie niciodata.
3:ai si supermarket, si buticuri, si restaurante, ieftine/scumpe etc.
4:am fost de 2 ori si experienta este diferita,misto,relaxanta,de neuitat,recomant, acolo nu conteaza hainele care le porti sau statutul social, toti cant intra in vama, chiar daca sunt doctori, devin "boschetari" gata de distractie
5:se consuma droguri ca in orice statiune-discoteca-party etc, nu iti pune nimeni droguri in bautura/mancare, sansele sa se intample asta sunt egale cu sansele sa se intample si in orice alta statiune.
6:apa e uda si plaja mare si uscata, cu multe cluburi cu deschidere pe plaja"deci dansezi pe plaja liber si cum vrei tu ceea ce iti da o senzatie super"
7:nu striga nimeni, nu sunt vanzatori ambulanti, sunt boschetari, dar civilizati, si ca sa te distrezi v-a trebui sa devi si tu "boschetar" pentru cateva zile
Have fun!
(acum am povestit o experienta de 1-2-3-4-5 luna mai,, in perioada iunie-iulie-august am inteles ca este ceva mai liniste! dar tot distractie!