| Mayaaa11 a întrebat:

am citit pe un site ca justin biber ar vrea de ziua de nastere a selenei gomez pe 22 iulie sa ii daruiasca un inel de logodna. ce parere aveti? credeti ca o va face? ca are curaj?

Răspuns Câştigător
| Denii_6593 a răspuns:

Curaj sigur are. Daca o va facee vom vedea.:p

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Si adica are si daca nu are pentru mine e tot unalaughing

| rolfenstein a răspuns:

Du.te ma dracu cu jb al tau.

| WithoutYou a răspuns:

Nooo! no way. nu ca sunt innebunita dupa selena sau ceva, dar mi se pare una din putinele vedete fara fite. dar vreau sa se desparta de dobitocul ala cat mai repede. nu il suport! si cum am zis, nu o va cere si nici nu are curaj sa o faca.

| popana a răspuns:

O avut curaj sa se sarute cu ea in public asa ca ar avea curaju(doamne sa nu fie asa) nu ca nu imi plac de ei da nu vad vreo potrivire

| BadLuckBryan a răspuns:

Ai gresit rubrica.=>trebuia postata la rubrica J.B.yawn

| Goodlion1 a răspuns:

BullShit!