| ruxxy_3006 a întrebat:

Ce parere aveti despre justin biber?laughing

Răspuns Câştigător
| ριтʏcнα a răspuns:

E frumusel. dar pre multe fete sunt moarte dupa el

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Nu pot spune nimic despre el

| Iuly006 a răspuns:

Melodiile lui sunt dragute dar el are prea multe figuri si fite!
din punct de vedere muzical sta bine dar este prea increzut.

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

M-ai lasati-ma cu justine bieber!
Numai prostii...
Orice remix/parodie e mai buna decat o melodie de a lui.
Apropo, ai auzit parodia aia facut de bieber?

| thevampirediariesfever a răspuns:

Il urasc ca pe bube negre!

| TheTiger a răspuns:

Justin Bieber mi se pare prea afemeiat.Toate tipele de la mine din clasa is moarte dupa el.Numai despre Jusit Bieber vorbesc, asculta numai muzica lui etc. Eu il urasc!

| f a răspuns:

Un copchil frumusel ce se bucura si el cat mai poate de viata pe care o are ca oricare altul.

| αɳḍϋ a răspuns:

Bueeeyy Totsi baieti ascultatsima laughing)

Nici un baiat nu-l place p justin

Pt ca st gelosi p el ca toate fetele il plac:-J

Nici mie nu`mi place d el da totusi:-J

Take care:X

| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Dragutz, canta bine si tanar...

| Cretzule a răspuns:

Da ne lasati draq cu justin bieber?

| Eliut a răspuns:

Andeiutsa, toti il urasc pentru ca e un gay! Nu ne e ciuda, nu suntem gelosi, si in plus cum zice RainDrop si o manea merge mai bine decat melodiile lui oh go on. Dar totusi un rock merge mai bine ca orice pe lumea asta... Rock, hard rock, death rock, heavy metal, nu metal, grunge, deathcore, screamo, alternative rock si toate seriile astea! happy Si parerea mea : JB e un tip care e f afemeiat cum zice thetiger, se screme din tot cacatu sa ii iasa vocile alea, are o freza de tot pisatu, (ma dispera ca 2 prieteni, au freza ca el)[ si guta o are mai fainaoh go on ] si JB SUCKS TILL DEATH pentru ca pur si simplu il urasc din tot sufletu. Mi. a sarit inima in gat cand am aflat ca JB nu exista, dar a coborat inapoi cand am aflat ca a fost " a prank " din partea celor de la The Onion. happy

| bestialu96 a răspuns:

Doar melodia love me imi place daaca
in reste 99, 9% e GAYlaughing)))

| JBieber a răspuns:

E super. eu nu am vazut p cineva la doar 16 ani sa aiba asa un succes.adica starurile disney vi se par mai ok? mie chiar nu eu zic ca bieber e cel mai ok

| CrAnonimu a răspuns:

Un sarac, popo***

| Maddie_9389 a răspuns:

E adorabil si il ador laughing

| trandafir_9845 a răspuns:

E cel mai frumos baiat :d