| Eleva10 a întrebat:

Voi credeti ca Selena Gomez este insarcinata cu Justin Biber?

9 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns:

Nu,credem ca esti idioata, incat sa pui o astfel de intrebare, si sa te intereseze de ce fac inaptii aia doi.

| OHmyGosh a răspuns:

Nu lua in seama gurile rele...Selena si Justin si-au inceput viata sexuala, insa el nu a lasat-o insarcinata.
Pe internet lumea inventeaza tot felul de prostii ca sa fie vizualizate si discutate.

| AndreeaRox a răspuns:

yawn prefer sa nu comentez rolling on the floor

| AndreeaRox a răspuns (pentru AndreeaRox):

thinking Ar trebui sa se faca o categorie speciala.pentru intrebari de genul...asta idea laughing

| Iasmiine a răspuns:

Nu. Clar nu. Fanii si gurile rele inventeaza tot felul de prostii mai ales unele pustoaice obsedate de Justin. Daca au avut o relatie asta nu inseamna ca a lasat-o insarcinata.

| AdamBlack a răspuns:

Tu crezi ca ne pasa?

| medany9961 a răspuns:

Ce intrebare idioata cum sa lase o fata gravida alta fatalaughing

| Creionelroz777 a răspuns:

Da, cred. O sa nasca un copil hermafrodit.

| roxana2002 a răspuns:

Nu