| running24 a întrebat:

Am comandat sambata pe 22.12. 2012 un joc pentru PSP TEKKEN 6 si inca nu mi-a ajuns si astazi este 26.12. 2012 iar pe site scrie ca livreaza in Bucuresti in 24h si in tara in 48h.Sa mai astept sa sa fac iar comanda? ajutati-ma plzzzzz

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Poi, se livreaza inntr-o zi sau 2 zile lucratoare! S-ar putea sa vina miercuri, joi sau vineri, in cel mai rau caz lunea viitore, depinde cum are timp curierul. NU-ti fa griji, va sosi el, acum cu sarbatorile nimeni n-a mai stat sa verifice comenzilewinking

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai ai facut comanda pe 22 la ce ora?
Probabil ti-a trimis jocul pe 23.Si ma indoiesc ca pe 24 s-a lucrat asa serios.
Cel mai probabil o sa iti vina maine, poimaine.Cu ce curier iti trimit pachetul? Poti sa mergi la "magazinul" curierului din orasul tau sa intrebi daca a ajuns pachetul.La mine in oras este un magazin(cu lustre)unde aduc coletele cei de la fan curier.
Adica o masina aduce coletele acolo la magazin.Si alta le ia de acolo si le aduce la domiciliu.
Odata mi-a fost trimis un pachet prin Otto curier si a ajuns la sediul fan curier. Posibil sa patesti asa si tu.
Daca este prin posta intrebi acolo la ghiseu.(pana cand vine avizul acasa...)
Sau poti sa ii suni.Dar nu cred ca raspunde cineva azi.Totusi este Craciunul.

| Turok90 a răspuns:

Păi nu face iar comandă ca să nu te trezesti cu două jocuri apoi. Cel mai bine e să suni la ei să-i întrebi ce s-a întâmplat. De unde ai comandat?