| xNoNaMe a întrebat:

am instalat The Godfather si cand vreau sa il aprind imi zice asa:

Please insert the correct DVD-ROM, select OK an drestart application. Ce sa fac pentru a nu imi mai aparea si sa pot sa joc?

1 răspuns:
| helper7603 a răspuns:

Trebuie sa fie un crack, pe care sa il copiezi in folderul in care e jocul instalat, adica un executabil(.exe) care are aceeasi icnonita cu cel pe care il rulezi ca sa joci.
Daca nu ai crack atunci cauti pe net sa il iei si il copiezii unde e jocul instalat.
Bafta!