| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat si eu un joc (Made Man) si atunci cand vreau sa ma joc imi apare,, Please insert correct DVD-ROM, select OK and restart application" Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Să instalezi crack-ul jocului

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru AdiSR):

Mi-l poti da si mie?big grin

| AdiSR a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

laughing Uită-te în folderul jocului (nu ăla instalat), ai vreun fişier cu numele "crack"?

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru AdiSR):

Nu estraight face

| AdiSR a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

N-am dat de el... pune întrebare pe site, poate dă cineva de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie crack.

| Horia1313 a răspuns:

Fi atent.Trebuie sa ai crack-ul de la joc. Daca nu il ai deschide browserul si dai "download crack Made Man", dupa ce l-ai downloadat deschide folderul unde ai instalat Made Man si trage "crackul" in el. Funda?