| Game9898 a întrebat:

Sall TPU, am nevoie urgenta de ajutor.Mi-am descarcat The Sims 3 Seasons si im cere o copie de instalare si am facut o copie exact cum era in videoclipul de instalare dar tot nu imi merge si imi cere tot o copie va rog sa ma ajutati
multumesc

Răspuns Câştigător
| Kristinx7 a răspuns:

Pai de obicei jocurile de tip sims nu merg daca sunt descarcate sau nu functionaza cum ar trebui.Eu iti recomand sa iti iei un sidiu si sa iti instalezi jocul de pe el, astfel de cate ori vei avea nevoie iti va fi la indemana. Funda?:X

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Ai copiat crack din instalare si ai lasat instalare pornita? Funda

Întrebări recente