| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un CD cu The Sims Seasons. Daca imi cumpar Cd am nevoie de jocul original adica The Sims 3 simplu? Ca il am descarcat dar faza e ca nu merge deoarece imi cere CD.

Răspuns Câştigător
| Nep_Marius_1990 a răspuns:

Nu incurajez pirateria, dar sa nu iti mai ceara cd-ul iti trebuie demond tools pentru a creea o imagine la CD. apoi nu o sa iti mai ceara CD-ul. uitate pe net, o sa gasesti cum se face o imagine cu daemon tools, chiar asa sa cauti "Cum se face o imagine cu Daemon Tools"... este fff simplu. iti urez succes

1 răspuns:
| Effuh a răspuns:

Hey! Da, Sims 3 simplu este necesar pentru toate celelalte Sims-uri care au ''Expansion Pack'' scris pe cutie. Si sunt destul de sigura ca toate au. Si daca l-ai descarcat de pe net gratis, nu cred ca va merge. :c Imi pare rau. Totusi daca cumperi The Sims Seasons doar pentru accesori si haine/par etc. Le poti descarca de pe net gratuit. Sunt unele video-uri pe youtube care te-n-vata cum, de asemenea poti cauta si pe google. Poti gasi case/vile masini si tot restul. Mult success.