| tznkurgn a întrebat:

am o intrebare: cine stie cum sa fac bani repede? cel mai bun raspuns primeste funda!

16 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

PĂi depinde de vârstă! Dacă ai sub 16 ani nu te angajază nimeni, la această vârstă este nevoie de dispensă de la părinţi

| bogz a răspuns:

Da o spargere sau vinde lucruri de prin casa.

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Daca te descuri in calculatoare si ai prieteni, te poti duce sa ii ajuti de exemplu: cu instalarea windowsului, cauta pe internet liceenta la programe cu bani si le instalezi programul dar gratuit si nu isi va da seama, si tot felul de probleme legate de calculator. Asta e cel mai usor mod de a face bani.

| kx123 a răspuns:

Sa imparti pliante.

| Scremer a răspuns:

Sa te duci sa lucri...

| tznkurgn explică (pentru Scremer):

Ba... is copil

| Scremer a răspuns (pentru tznkurgn):

Pfff cati ani ai poate ca vb cu niste vecini si i poti ajuta cu ceva de exemplu un vecin care are un caine sa il scoti la plimbare sau sa imparti pliante de la supermaket-uri mergi la ei si le zici ca ai vrea sa lucri la ei sa le inmparti pliantele sau k vinde ce nu iti mai trebuie ce nu mai ai nevoie dar depinde acum k ce varsta ai?

| AmELiA100000 a răspuns:

Daca ai chestii care nu le mai folosesti vindele sau poti vinde prajituri sucuri facute in casa sau altetle... happy sper ca te-am ajutat cat de cat... happy

| clauX a răspuns:

Zefuieste o banca big grin. Pentru asa ceva e un tutorial filmul: "30minute sau mai putin"
Funda!

| Izzibizzi a răspuns:

Prostitueaza-te! laughing

| Fluturee a răspuns:

Ai garderoba plina de lucruri pe care nu le mai folosesti, si este cineva interesat de ele. vinde-le!
Fundita?batting eyelashes

| tznkurgn explică (pentru Fluturee):

Cine cumpara haine folosite?
hai sa fim seriosi

| EdyC a răspuns:

Imparti pliante de la supermarket-uri.

| Mtdw_Mirunaa_1996 a răspuns:

Pai daca ai varsta corespunzatoare iti poti cauta un job cu jumate de norma, sau asa ceva.Sau poti incerca sa scoti la vanzare lucruri de care nu mai ai nevoie(poti face asta online, de exemplu pe okazii.ro,asta e site-ul cel mai frecventat pentru astfel de lucruri).