| pitbullbulterier a întrebat:

am o intrebare: dupa telefon poti sa scoti bani? Va dau un ex ca sigur nu ati inteles: O firma de host ia in fiecare zi 50 euro, ei ce fac cu banii aia? I scot cumva de pe telefon? Dau funda

5 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Da

| MitroAlex94 a răspuns:

Nu ai inteles mecanismul din spatele platii. Daca tu platesti un serviciu prin SMS nu inseamna ca acel credit va fi transferat pe o alta cartela de telefonie mobila ci de va duce intr-un cont gen PayPal care in acest caz este mobilPay, bani care ulterior pot fi transferati, pe internet, intr-un cont bancar de unde poti sa ii extragi.

| Priceputeanu a răspuns:

Ar trebui sa se poata, daca transferi banii prin SMS pe un cont paypal.

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Nu neaparat sa-i scoata... poti plati mai nou PayPal happy direct de pe telefon happy ca un transfer de credit gen happy