| ILoveMyBed a întrebat:

Sall, TPU, am vazut acum vreo' 1-2 saptamani un videoclip pe Kiss Tv, cantaretul avea parul blond pana la urechi, purta un costum si se uita la un film cu unul dintre aparatele alea vechi de vazut filme cu rola cred, nu stiu, si filmul era alb negru, insa videoclipul nu, acolo era o fata cu parul scurt negru cred si se saruta cu alt baiat, imi puteti spune cum se numeste melodia si de cine e cantata,, am cautat si la muzica, plss, dau fundabig grin.

1 răspuns:
| marys1999 a răspuns:

Buna video il stiu la fel si pe baieti sunt trupa alb negru dar imi pare rau nu mai stiu cum se numeste melodia nu sunt genul meu iei dar cauta ceva gen dragoste sau vezi tu bafta