| BeLyNdA a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea strange ceva bani vanzand bratarii, lanturi sau alte chestii facute de manual.Sau mai bine zis cum sa organizez o vanzare.

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Poti sa le vinzi prin 2 modalitati.
1. contactezi o asociatie care se ocupa cu strangeri de fonduri, si ti le vand;
2. le pui pe okazii.ro

| bullet513 a răspuns:

Iti faci un site... gratuit sau platit faci niste "bratari" si le pui cate un pret si vezi daca merge happy atunci are rost sa te apuci big grin daca nu... mergi in piata happy