| adyboss3 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sie uniste coduri pentru metin2 de pescuit, minerit, viteza, teleporter, imunitate... etc dar care sa nu aiba virusi si sa fie nedetectabil. Cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa-ti mai functioneze incepand de astazi 1. februarie. 2011!
Metin2 are un protector de hack foarte puternic, asa-incat nici un hack nu ramane nedetectat!
Mai bine nu mai lua nici un hack nimic!
Te rog eu lasa-te de hack-uri!
Succes! Pa-pa!
Funda...tongue?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J; ldfujpnghjl,n bhjl;, gfyol; vftyuilmnbgtyukm dtyjmnbvfil, mnbgyuc