| Anonimus905 a întrebat:

Care aveti sa imi dati si mie un level bot pentru metin 2 ro?
Dau funda + vot calui care imi da un level bot.

Răspuns Câştigător
| astro5 a răspuns:

Iti dau eu, daca vrei

3 răspunsuri:
| Anonimus905 explică:

Inseamna ca caracterul tau de metin 2 omoara singur ( face singur nivele) atunci cand ai level bot bagat.De obicei se foloseste noapte in timp ce te culci sau cand esti idle.

| florinnica83 a răspuns:

Iarta-ma ca intreb, ce inseamna asta sau la ce te refer cand ceri ce cer, nu toata lumea stie ce inseama aia. multumesc

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.