| XxOrionxX a întrebat:

Buna all stie cumva cineva care sunt ratele pe metin2 oriental si daca mai stit vreun metin level maxim 100 sa nu fie cu asa multe epice dau funda si daca aveti si vreun cont pe oriental sa imi dati adugati ady.ady1414 va multumesc

Răspuns Câştigător
| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Da poti sa fi f Foarte Bun si fara sa Donezi. dar iti dau un Sfat bun cum sa incepi : Strange 100kk si ia-ti un inel de Experienta. faci foarte repede bani dupa ce strangi 100kk iei Inelu si te Duci in v2 (sa Ai iteme cu Pv sa rezisti ) te duci in v2 dar sa ai pana in lv 50, 60 pui Inelu si daca stai vreo 40 minute strangi 2kkk pentru ca la Inel e Bug si nu iti mai da experienta. si daca stai 30, 40 minute in v2 Faci 2kkk pentru ca is ratele mari. dupa ce faci 2kkk dai inelu jos iti faci iteme. te duci faci lv. si o sa fi jemcher. un mic Sfat : Fa-ti Sura. sunt cei mai buni pe serveru asta Cand faci lv 130 ii bati pe toti.dai pe skill 60 k. Bafta big grin si daca mai ai vreo intrebare add Id : Mada.Fitzosu si te ajut cu placere big grin

2 răspunsuri:
| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Sall. ratele is :
1000 Experienta
1000 Yang
1000 Sansa Dubla de a pica Obiecte
Fierarul 1000 % nu esueaza nimic. Este un server 70 % Pvp si 30 % Pvm. Si mai stiu eu un Metin Tot asa Pvp ca Asta. HotStyleMetin2 http://www.hotstylemt2.ro/ e foarte misto daca joci 2 ore faci lv 130 Ratele sunt 3000 % Toate @@ xD intra e foarte frumos.

| XxOrionxX explică (pentru xJmEcHeRasUxMaDutzUx):

Multumesc mult sa vezi ca ma tin de cuvat iti dau funda si mai e ceva metinul asta hot style pot sa fiu bun daca nu donez? adica nu ma prea pricep la astea cu lvl mare adica peste 127 si. daca vrei sa ma ajuti cu niste indicati etc tias fi recunoscator sunt de incredere prietenos si de treaba aduga id meu daca vrei tongue

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns (pentru XxOrionxX):

Da poti sa fi f Foarte Bun si fara sa Donezi. dar iti dau un Sfat bun cum sa incepi : Strange 100kk si ia-ti un inel de Experienta. faci foarte repede bani dupa ce strangi 100kk iei Inelu si te Duci in v2 (sa Ai iteme cu Pv sa rezisti ) te duci in v2 dar sa ai pana in lv 50, 60 pui Inelu si daca stai vreo 40 minute strangi 2kkk pentru ca la Inel e Bug si nu iti mai da experienta. si daca stai 30, 40 minute in v2 Faci 2kkk pentru ca is ratele mari. dupa ce faci 2kkk dai inelu jos iti faci iteme. te duci faci lv. si o sa fi jemcher. un mic Sfat : Fa-ti Sura. sunt cei mai buni pe serveru asta Cand faci lv 130 ii bati pe toti.dai pe skill 60 k. Bafta big grin si daca mai ai vreo intrebare add Id : Mada.Fitzosu si te ajut cu placere big grin