| crazygirl_1531 a întrebat:

Sall! TPU Care este parerea voastra? Unde v-ati simtii mai bine in Romania sau in Italia? rasp -eu-dau-fundyhee hee

Răspuns Câştigător
| BabyBlue_1099 a răspuns:

Romania.Deoarece este tara noastra de origine. orice frumusete din alta tara nu merita,nu merita sa iti parasesti tara,originile,prieteni, etc. Poate in vacanta da, dar nu sa ma mut acolo.

19 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai eu am fost in Italia(in vacanta). sincer ma simteam ca la puscarie
Nu inteleg dc
2 luni de zile am simit ca mor de dor(de Romania)
Mai bine ma simt aici IN ROMANIA
funda?

pa, pa

| mgtow a răspuns:

Eu am aproape 7 ani in spania si m-am plictisit in toti acesti ani nici o vizita n-am facut in Romania, de abia astept sa ma intorc in 2012 la sfarsitul anului.

| Cezar a răspuns:

Italia rolling on the floor De 1000 ori mai bine! Cred ca anul asta ma mut rolling on the floor
Stii cat e acolo somaju? 800 E :-o

| ?ose?ic? a răspuns:

Romania tongue

| PredatoR a răspuns:

Cine draq se mai simte bine in Romania, in afara de Boc, Basescu si toti pupincuristii lor?

| AndreYoman a răspuns:

Italia-pentru ca un smartphone acolo costa vreo 100 euro(mi-am cumparat unul)si viata de acolo+ multe chestii pe care nu pot sa le insir pentru ca sunt multe.Dar tu?

| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Eu m-as simtii mai bine in Italia.Acolo sunt oameni mult mai primitori,intelegatori si linistiti de aceea nu exista atat de multe crime,violuri, furturi, etc.De asemea sunt foarte multe persoane dispuse sa te ajute cand ai nevoie.Pe langa asta in Italia ai ce admira,este totul minunat(mancarea,peisajele,muzeele,centrele comerciale, magazinele, etc.)
:*

| catalineusx a răspuns:

Sincer M-as simti mai bine in Romania.Sincer mi-ar placea sa plec in Italia9doar daca as lucra acolo s-au intr-o excursie), dar sincer tot mai bine ma simt ''acasa'' in Romania

| Ana a răspuns:

In Romania

| analia0103 a răspuns:

It

| TheSniper a răspuns:

Italia

| alexutza697595 a răspuns:

Romania. Tara mea cu bune, cu rele, cu rudele mele, cu prietenii mei, cu tot ce iubesclove struck.

Răspuns utilizator avertizat
| cQsm1N a răspuns:

Daca este vorba de concediu, in Italia, daca este vorba de trait in Romania

| ღRarityღ a răspuns:

Eu am 10 ani si spun ca an Romania este frumos dar an Italia este o experienta pe care nu o poti rata

| Relax_7124 a răspuns:

Depinde adica eu m-am nascut in Romania, nu am fost niciodata in Italia dar mama mea a fost si mi-a zis ca nu i-a placut nu stiu nu imi pasa parerea ei dar eu nu cred ca mad simti bine in Italia, departe de prietenii mei in fine asta e parerea mea
sper ca te-am ajutat
Funda?puppy dog eyes

| crazygirl_1531 explică:

Toate raspunsurile sunt frumoasehee hee Dar nah crying ma gandesc cine primeste funda :* mmmmmmmmmmmmm

| crazygirl_1531 explică:

Offf!laughing dar ajutati`ma sa ma hotarasc! De Ce?laughing

| nyancat118932 a răspuns:

Clar in Romania...si Italia e frum dar tot acasa e mai binehappy