| KapshunikaViorika1994 a întrebat:

Hey! cineva dintre voi este in Italia? Unde sunteti?
Dupa parerea voastra care sunt diferentele mai mari cu Romania?

Răspuns Câştigător
| Pufuletica98 a răspuns:

Buna eu sunt in Italia intr-un oras numit Cuneo langa torino, pai o mare diferenta e ca ialieni sunt prea cu nasul pe sus si nu stiu cum sa se distreze deloc dar sunt foarte ok cand vor! Baietii sunt mult mai draguti in Romania si scoala in Italia este cu trei ani mai usoara.televiziunea este mai buna in Romania si copiii nu ies afara ca la noi.In concluzie viata este mai buna in Romania.

| KapshunikaViorika1994 explică (pentru Pufuletica98):

Viata in Italia este mai buna insa din punctul de vedere economic.

1 răspuns: