| AmaneMisa a întrebat:

Ce credeti de canalul tv de desene (anime-uri) Animax?

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ca este o mare porcarie...

| 13 a răspuns:

Singurl post care mai difuzeasa desene bune. Restu desenelor zici ca-s facute pentru retardati. Anime-urile sunt cele mai superbe desene care exista.

| Dark13 a răspuns:

Mie nici unu nu imi va placea doar cartoon network unpic dar jetix si foxkids vor ramne preferatele mele pacat ca acum nu mai is happy

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Sunt niste desene aiuritelaughing

| DORICE a răspuns:

Nici eu nu il mai prind si nu stiu de ce! Oricum ma mai uit si la Boomerang!

| UraganGeo77 a răspuns:

Despre animax mie imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu îl mai prind de ceva timp și e urât pentru că trebuie să mă uit pe net.Voi ați avut problema asta? Nu înțeleg de ce nu îl mai prind.thinking

| andrei1121 a răspuns:

E super chiar daca e subtritrat si baga desene de groaza exact care imi plac mie

| PuppetXD a răspuns:

Ei bine...eu una apreciez nespus acest program. Ma bucur ca si in Romania se difuzeaza anime`uri! Eu nu sunt o adepta a televzorului...si singura data cand il deschid, o fac numai pentru a ma uita pe Animax happy
Insa...mi-as dori sa difuzeze si alte anime`uri... ceva mai nou. Pentru ca le cam repeta. Desigur, nu ma pot satura niciodata de Vampire Knight sau de Soul Eater. Dar ar merita si ceva anime`uri noi. Avand in vedere ca seara nu petrec prea mult timp la calculator, m`as delecta vazand ceva anime`uri mai noi. Dragon Ball e putin cam expirat si Suburbii nu ma prea incanta! In general vad anime`uri pe net, dar dupa cum spuneam, seara ar fi utile ceva anime`uri mai bune.
Asta e parerea mea. Imi cer scuze daca am spus ceva ce nu trebuia sau daca nu esti de aceeasi parere cu mine happy

| AmaliaAmyE00 a răspuns:

07-Ghost 11eyes A Channel Aaron Stone Afro Samurai Ah! My Buddha Aika Zero Air Air Gear Air Gear – Break on the Sky Aishiteruze Baby Akane-iro ni Somaru Saka Akikan Amatsuki Angel Beats! Anohana Ao no Exorcist Aoi Bungaku Aoi Hana Arad Senki: Slap Up Party Arakawa Under the Bridge Asobi ni Iku eu! Astarottes Toy Asu no Yoichi Asura Cryin Asura Cryin’ 2 Avatar: The Last Airbender Avengers Ayakashi B Gata H Kei Baby and I Baka to Test to Shoukanjuu Baka to Test to Shoukanjuu Ni! Bakemonogatari Bakuman Bakuman II Basilisk Basquash Beelzebub Berserk Beyblade Beyblade G-Revolution Beyblade Metal Fusion Black Blood Brothers Black Lagoon Roberta Blood Trail Ova Black Rock Shooter Blade Blade of the Immortal Blassreiter Bleach 320+ Bleach Movies Blood+ Blood-C Blue Gender Boku wa Tomadachi ga Sukunai Bokura Ga Ita Brave 10 Break Blade Bullets Carnage Busou Renkin Buzzer Beater C: Control: The Money And Soul Of Possibility Canaan Casshern Sins Chaos Head Chibi Devi Chihayafuru Chobits Chrono Crusade Clannad Clannad After Story Claymore Code Geass Code Geass R2 Cowboy Bebop CubexCursedxCurious D.Gray-Man Dadaca Dance in the Vampire Bund Dantalian no Shoka Darker Than Black Darker Than Black II Deadman Wonderland Dears Death Note Denpa Onna to Seishun Otoko Detectiv Conan Detroid Metal City Devil May Cry Digimon Xros Wars DN Angel Dog Days Dokuro-chan Dokuro-Chan Second Season Dragon Ball Dragon Ball GT Dragon Ball Kai Dragon Ball Z Dragon Crisis Dragon Drive Dragonaut: The Resonance Durarara Eden of the East Ef – A tale of melodies Elfen Lied Ergo Proxy Eureka Seven Fairy Tail Fate Stay Night Fate Zero Fight Ippatsu! Juuden-chan! Filme de Craciun Fooly Cooly Fortune Arterial Fractale Freezing Fruits Basket Full Metal Alchemist : Brotherhood Full Metal Panic Full Metal Panic! The Second Raid Full Metal Panic? Fumoffu Fullmetal Alchemist Ga-Rei Zero Gedo Senki Get Backers Ghost Hound Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Ghost Stories Gift Eternal Rainbow Gintama Girls Bravo Girls Bravo Sezonul 2 Golden Boy Gosick Grave Of The Fireflies Gravitation Green Green Guilty Crown Gungrave Hajime No Ippo Hakaima Sadamitsu Hakuouki Hakuouki Hekketsuroku HaloLegends Hatsukoi Limited He is My Master Hell Girl Hellsing Hellsing The Dawn Heroman Hidan no Aria High School DxD High School Of The Dead Higurashi no Naku Koro ni Hiyokoi HoHoHo Honey & Clover Hop Hourou Musuko Hunter x Hunter Hyakka Ryouran Samurai Girls I'll CKBC Ichiban Ushiro no Daimaou Ichigo 100% Ikki Tousen Sezonul 1 Ikoku Meiro no Croisée Inazuma Eleven Infinite Stratos Inukami Inukami! The Movie Inuyasha InuYasha – Actul Final Invincibilii Iron Man Armored Adventures Itsuka Tenma no Kuro Usagi Iubirea lui Hiyo Jigoku Shoujo Futakomori Jigoku Shoujo Mitsuganae Jin Roh The Wolf Brigade Johnny Kapahala Junjou Romantica Jyu Oh Sei Kaichou wa Maid-sama Kaiji Kaikan Phrase Kaiketsu Zorro Kaleido Star Kami-sama no Memo-chou Kamisama Dolls Kampfer Kampfer Fur Die Liebe Kannagi Kannazuki No Miko Kanokon Kanon Katekyo Hitman Reborn Kaze no Stigma Kenichi Kiba Kiddy Girl-and Kiddy Grade Movie I Kilari Kimi Ga Nozumu Eien Kimi ni Todoke Kimi ni Todoke II Kimikiss Pure Rouge Kiss x Sis Kobato Koharu Biyori Koihime Musou Kore wa Zombie Desu ca Kurogane no Linebarrels Kurokami Kuroshitsuji Kurozuka Kyoshiro To Towa No Sora Kyou Koi wo Hajimemasu Kyoukai Senjou no Horizon Ladies versus Butlers! Legenda Eroilor Legendari Lemonade mouth Letter Bee Loveless Lovely Complex Lovely Complex Live Action Macross Frontier Macross Zero Maji de Watashi ni Koi Shinasai! Majin Tantei Nougami Neuro Maken-Ki Mashiro-Iro Symphony Mayo Chiki Mayoi Neko Overrun Melancolia lui Haruhi Suzumiya II Mermaid Melody Metal Fight Beyblade Midori no Hibi Mirai Nikki MM! Moretsu Pirates Motto To LOVE-Ru Mouse Munto TV Mushishi Nabari No Ou Nana Nanatsuiro Drops Naruto Naruto Movies Naruto Shippuuden Naruto Shippuuden 209+ Naruto Shippuuden Movies Needless Night Head Genesis Night Wizard NO.6 Nurarihyon no Mago Nyan Koi! Occult Academy Omamori Himari One Piece 495+ One Piece Movies Onegai Teacher Onegai Twins Ontama Ookami Kakushi Ouran High School Host Club Pandora Hearts Papa no Iukoto o Kikinasai! Paradise Kiss Persona 4 The Animation Phi Brain – Kami no Puzzle Phineas Si Ferb – Vacanta De Craciun Pokemon Indigo League Pretear Prince of tennis Princess Lover Princess Tutu Psychic Detective Yakumo Puella Magi Madoka Magika Rebuilt of Evangelion 1.0 Rental Magica Rio Rainbow Gate Ro-Kyu-Bu! Robotzi Romeo x Juliet Rosario + Vampire Rosario + Vampire Capu2 Rose of Versailles Rozen Maiden Sacred Seven Saikano Samurai X School Days School Rumble Seiken no Blacksmith Seikon no Qwaser Seikon No Qwaser II Sekirei Sekirei Pure Engagement Sengoku Basara Shakugan no Shana Shakugan no Shana II Shakugan no Shana III Shakugan no Shana S Shikabane Hime: Aka Shiki Shin Koihime Musou Sezonul 2 Shingetsutan Tsukihime Shuffle Shugo Chara! Sisters of Wellber SKET Dance Skip Beat! Softenni Sola Sora no Otoshimono Sora no Otoshimono Forte Sora no Woto Soul Eater Special A Spiral Star Driver Starry Sky Steins Gate Summer Wars Sunabouzu Suzumiya Haruhi no Shoushitsu Movie Tales of Symphonia Tales of Symphonia Tethe-alla Tamayura Teenage Mutant Ninja Turtles Tekken: Blood Vengeance Tenjou Tenge The Girl Who Leapt Through Time The Story Of Saiunkoku The World God Only Knows The World God Only Knows II They Are My Noble Masters This Ugly Yet Beautifull World Time of Eve To Aru Majutsu no Index To Love-ru Togainu no Chi Tokyo Magnitude 8.0 Tonagura Toradora Toriko Towa no Quon Trigun Trinity Blood True Tears Tutenshtein Umineko no naku koro ni UN-GO Uraboku Usagi Drop Uta no Prince-sama Vampire Knight Vampire Knight Guilty Vraji-Gemenele Vraji-Gemenele 2 Wagaya no Oinari-sama Wolf's Rain Wolverine Working Working II World Destruction X-Men xxx Holic Kei xxxHolic Yondemasuyo, Azazel-san Yosuga no Sora Yozakura Quartet Yu Gi Oh Capsule Monsters Yu-Gi-Oh Yu-Gi-Oh GX! Yu-Gi-Oh Movies Yu-Gi-Oh! 5D's Yu-Gi-Oh! ZeXaL Yumeiro Patissiere Professional Yumekui Merry YuruYuri YuYu Hakusho Zero no Tsukaima l Zero no Tsukaima ll Zero no Tsukaima lll Zero no Tsukaima lV Zero Zero Nine One astea ti le recomand,le gasesti pe http://anime-ro-sub.net animekage.com anime kage.ro anime.zup vplay.com http://www.destiny-fansub.eu/ http://www.jtecherfansub.blogspot.com/ http://www.shinobifansub.com/ http://www.viki.com/ Http://desene-animate.rascuplans.ro/ http://www.anime-club.ro/ http://www.animehere.com/ http://www.anime.com/ http://animezup.com/ http://www.anime.kage.ro/ www.kristall-anime.com www.manga-anime.ro www.anime-xg.ro www.aaanimeee.3xforum.ro www.animerpg.3xforum.ro www.yume.3xforum.ro www.animeforyou21.21.forumer.com http://haruno.3xforum.r/post/4/1/siteuri_anime/ sper ca te-am ajutat:X fundita?

| sNaK333 a răspuns:

Cred ca este cel mai bun canal de anime-uri si nu numai...

| RomicaLupusor a răspuns:

Altceva mai bun nu gasesti, mai ales ca acum difuzeaza si DBGT.

| HessaAilee a răspuns:

Imi place, dar pacat ca nu merge.

| TeneRobert a răspuns:

Desi il am la televizor nu ma uit mai deloc pe el. Prefer sa imi downloadez animeurile care imi plac direct pe calculator in HD. Mai simplu si mai comfortabil!