| anime_3439 a întrebat:

Care este canalul vostru preferat din: disney, cartoon network, minimax, animax si anime?

28 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am 16 ani si poate o sa par copilaroasa dar inca ma mai uit la unele desene laughing Aleg disney big grin

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru mumoasa):

E ok la varsta ta.

| juniper a răspuns:

Cartoon Network.

| Ana a răspuns:

Minimax si cartoon network

| LuS[z] a răspuns:

laughingDefinetly Tomlaughingdar mi-e mila de el ca mereu o pateste din cauza lui jerrysad

| LuS[z] a răspuns:

Adica vroiam sa spun Cartoon network si persoanjul prferat tomlaughing)am uita sa scriu si partea astalaughing)))))))

| LORY a răspuns:

Disney Channelbatting eyelashes dar merge si Cartoon Network la plictiseala sau Boomerang (asta baga desene frumoase, clasice, nu toate porcariile). Sunt de acord cu @flav xoxo big grin

| andreea7520 a răspuns:

Cartoon networkhee hee deşi de la un timp am cam încetat să mă uit la desene animate, sunt câteva şi de pe disney care îmi plac, altele sunt stupide 100 %, gen orăşelul leneş, cel mai stupid desen animat din câte au existat până acum! Îmi vine să mă arunc de pe bloc când văd desenu` ăsta, stupid stupid stuuuuupid!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Animax.

| Deea a răspuns:

Disney

| madutza_ubytzik a răspuns:

Mie imi place Disney Channel fiindca sunt multe seriale pentru adolescenti! ByE BYe

| alex:) a răspuns:

Disney si mai multe.

| loredana2012 a răspuns:

A fost cartoon network, dar nu-mi mai place pentru ca nu mai e in engleza

| aNonim_4610 a răspuns:

Disney

| melc a răspuns:

Disney, cred. Animax nu mai e ce era oh go on da' tot simpatic e, deci o sa zic Disney SI animax XD
cum adica animax si anime? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| raul_9253 a răspuns:

Cartoon Network si personajul preferat Dexter.

| kiss_5687 a răspuns:

Bah asta e canalul meu preferat www.anime-tv.ro intra si ai sa vezi si dc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discovery chanel... toatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vizionez cartoonnetwork!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animax, desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie Disney, dar si Animax. Nu l-am mai vazut de multa vreme insa acum ma uit mai des. S-a schimbat mult! Era mai frumos inainte. Imi placea mai mult, as fi vrut sa ramana asa. Pacat, ca din ce am vazut eu multe nu se terminau acolo unde se incheiau la noi(mai din trecut ). Cred ca imi placea mai mult Animax, dar acum Disney, asta e.

| green1apple a răspuns:

Cartoon Network si Boomerang

| helena_9804 a răspuns:

Disney dar imi plac si unele desene dupa cartoon sau boomerang...happy

| Bogdan2011 a răspuns:

Cartoon Newtork :X dar desenele copilariei nu "star wars" desenele alea fara nici un sens:
Imi place:
tom si jerry
tinerii titani
edd edd si eddy
gemenii cramp si cam atat laughing)))

| firina a răspuns:

Pai cand eram mica imi placea minimax, apoi cartoon network,. apoi jetix da s-a facut disney channel si pe acest canal da numai hannah montana si jonny nu stiu cum...eu ma uit pe disneym channel la hannah.deci disney.